Full width home advertisement

İlginç Olaylar

Suç ve Suçlular

Adliye Haberleri

Post Page Advertisement [Top]


İstanbul'da bir holding çalışanı kadının taşıdığı 3 milyon lirayı gasp etmek isteyen hırsızlar direnen kadını öldürdü.


Adli Araştırma - İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan bir holdingte çalışan 41 yaşındaki Sibel Koçan ve yanında bulunan bir diğer holding çalışanı, taşıdıkları 3 milyon lirayla araca binecekleri sırada gasp edilmek istendi. İki ismi gasp etmeye çalışan 3 kişi Sibel Koçan ve yanındaki diğer ismin direnmesi üzerine ateş açtı. Açılan ateşte Sibel Koçan başından yanındaki diğer çalışan ise kolundan vuruldu.


Araçta bulunan ve içinde 3 milyon lira bulunan çantayı alan gaspçılar olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Sibel Koçan'ın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Cinayet işleyen gaspçıların yakalanması için polis tarafından soruşturma başlatıldı.


İntihar haberi geldi

Gasp sırasında öldürülen Sibel Koçan'ın eski eşi aynı zamanda söz konusu holdingin ortağı olduğu öğrenilen Süleyman Aydın'ın intihar ettiği bilgisi geldi. Aydın'ın Ataşehir'de bulunan bir rezidansın 32. katından atlamak suretiyle intihar ettiği öğrenildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]