Full width home advertisement

İlginç Olaylar

Suç ve Suçlular

Adliye Haberleri

Post Page Advertisement [Top]Hemşire Şebnem Köker, İstanbul'da erkek arkadaşıyla kaldığı pansiyonda 3. kattan düşerek hayatını kaybetti.


Adli Araştırma - İstanbul'un Kadoköy ilçesinde bulunan bir pansiyonda sevgilisiyle beraber kalan 29 yaşındaki Şebnem Köker binanın 3. katından düşerek hayatını kaybetti. Köker'in düşmesinin ardından olay yerine gelen polis ekipleri beraber kaldığı erkek arkadaşının ifadesini aldı. Erkek arkadaş T. B. Köker'le tartıştığını, bu yüzden başka odada yattığını söyledi. T. B. gürültüyü duymasının ardından pencereden baktığını ve Köker'in cesedini aşağıda gördüğünü belirti.


Beraber pansiyonda kalmaya başladılar

Şebnem Köker, İzmir'de bir hastanede hemşire olarak görev yapıyordu. Ortaya atılan iddialara göre geçtiğimiz yıl sosyal medya üzerinden T. B. ile tanıştı. İkili bir süre sonra bu arkadaşlığı gerçek hayata taşıyarak buluşmaya karar verdi. Geçene hafta Köker'in İstanbul'a gitmesiyle çift buluştu. Moda'da yer alan bir pansiyona yerleşen ikili burada bir haftadır kalıyordu.


Parmaklıkların üzerine düşerek hayatını kaybetti

Köker'in erkek arkadaşının verdiği ifadeye göre T. B.'ye gelen telefonun ardından çift tartışma yaşadı. Bunun ardından T. B. başka bir odaya geçerek orada kalmaya başladı. Gece 03.00 sularında çıkan gürültünün ardından pencereden aşağıya bakan T. B. Köker'in 3. kattaki odadan atlayarak aşağıda bulunan parmaklıkların üzerine düştüğünü gördü. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Köker'in olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. 


Ölüm nedeni adli tip raporunda belli olacak

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, görgü tanıkları ve güvenlik kamerası kayıtlarına ulaşmaya çalışıyor. Öte yandan genç hemşirenin ölüm nedeni adli tıp raporu tamamlandığında net bir şekilde ortaya çıkacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]