Adli Araştırma ismi altında kurulmuş olan https://www.adliarastirma.com isimli internet sitemize ziyaretiniz esnasında şahsi güvenliğiniz adına kişisel bilgilerinizin güvence altında olmasına büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda sitemize düzenlediğiniz ziyaret esnasında kayıt altına alınabilecek çeşitli bilgilerin olduğunu bilmenizi isteriz.

Bu metnin yazılış amacı, https://www.adliarastirma.com’u ziyaret ettiğinizde toplanan bilgilerin nasıl ve neden kullanıldığı hakkında bilgilendirme yapmaktır.

Veri toplama

https://www.adliarastirma.com adresine herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş sağladığınız Adli Araştırma isimli sitemize düzenlediğiniz her ziyaret esnasında genel bilgiler otomatik olarak toplanır.  Bu bilgiler kesinlikle kişisel bilgi olarak kullanılmadığı gibi anonim olarak web sunucularında saklanır.

Bu bilgiler;

– İnternet Servis Sağlayıcı (İSS) İsmi.

– https://www.adliarastirma.com adresine girmek için kullandığınız web sayfası.

– https://www.adliarastirma.com üzerinden gittiğiniz diğer web sayfaları.

– IP adresiniz

Bu bilgileri kullanım amacımız sitemizde yer alan içeriğin kalitesini artırmak ve daha kaliteli içerikler sunabilmektir.

Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması

https://www.adliarastirma.com adresine düzenlenen ziyaretlerde kişisel bilgilerin toplanması sadece kayıt olunduğu takdirde söz konusudur. Bu bilgiler, veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz hiçbir şart altında sizi yönlendiren veya bizim yönlendirdiğimiz kişi veya kurumlarca paylaşılmaz.

Bilgi edinme hakkı

https://www.adliarastirma.com üzerinde kayıtlı olan bilgileriniz yanlış veya güncel olmadığı takdirde düzeltme talebinde bulunma hakkınız vardır. İletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçerek gerekli düzenlemeyi yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Veri saklama

Adli Araştırma kişisel bilgilerinizi izin verdiğiniz, istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği süre boyunca ya da mevcut yasal düzenlemelere aykırılık içermediği sürece saklar.

Tanımlama bilgileri

Adli Araştırma olarak https://www.adliarastirma.com/ internet sitesi üzerinde tanımlama bilgileri kullanmıyoruz. Bununla beraber sunduğumuz bir hizmet gereği tanımlama bilgisi kullanımı gerektiği takdirde tanımlama bilgisi kullanım hakkımız gizlidir.

Güvenlik

Adli Araştırma olarak https://www.adliarastirma.com adresinde kazara kişisel bilgi paylaşılması ya da kötü niyetli kişiler tarafından erişim ihlali yaşanılmasına yönelik gerekli tedbirler alınmıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve aktarımı sırasında tüm bilgiler şifrelenerek sisteme eklenir. Bu şekilde kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesinin engellenmesi hedeflenmektedir.

İzinsiz içerik kullanımı

Adli Araştırma olarak https://www.adliarastirma.com adresi üzerinde yayınladığımız herhangi bir içerik/metin veya görsel izin alınmadan yayınlanamaz.

https://www.adliarastirma.com sitesini ziyaret eden her kişi ve kurum gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılır.